Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Betis-Real Madrid 1-1. Primul insucces cu Zidane antrenor. Gol Benzema

Benzema Betis

VIDEO Malaga - Barcelona 1-2. Catalanii au trecut pe primul loc, în La Liga

messi 2

VIDEO Bilbao-Barcelona 1-2. Catalanii, aproape de a 6-a calificare la rând în semifinalele Cupei

bucurie barcelona

VIDEO Steaua - Young Boys 2-2. Dublă pentru Hamroun, în primul amical al iernii. 48 de minute pentru Marica

captura steaua gol

VIDEO Real - Gijon 5-1. ”Galacticii” au rezolvat partida încă din prima repriză

real gijon 1

VIDEO Barcelona - Athletic 6-0. Victorie fără emoţii a catalanilor. Hat-trick Suarez

MSN bilbao

• 06:15 Fotbal European
  • florin prunea

MEDIA: Digi Sport Matinal, 10:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Gijon, Spain. June 09, 2024. Diego Sanchez of Real Sporting de Gijon and Fernando Calero of RCD Espanyol in action during the LaLiga Hypermotion match between Real Sporting de Gijon and RCD Espanyol at El Molinon Stadium on June 09, 2024 in Gijon, Spain.

FOTBAL: Oviedo - Espanyol, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

MEDIA: Digi Sport Special, 18:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• fotbal european

MEDIA: Fotbal European, 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Imagini greu de privit publicate de ucraineni, cu 4 zile înaintea meciului cu România

11 June 2024: European Football Championship Group E Symbolic image - international match, Länderspiel, Nationalmannscha

Diana Șucu a reacționat imediat după ce Babasha a urcat pe scenă la concertul trupei Coldplay. Ulterior, a șters mesajul

sucu

Exclusiv Constantin Budescu semnează! ”Magicianul” va evolua în SuperLigă alături de Dragoș Grigore

budescu rapid-farul (16)

”Mizerabil”. Nu s-au ferit de cuvinte, după Germania - Scoția 5-1

Germany v Scotland, Group A - UEFA European Championships - Allianz Arena

Exclusiv Constantin Budescu semnează...

Exclusiv Gigi Becali nu a stat pe gânduri: ”I-a...

George Becali to Sell FCSB Soccer Team, Bucharest, Romania - 24 Apr 2023

profimedia-0881695301

Video ”Ăla e nebun, n-ai ce să faci cu el”...

gigi becali

Știri

VIDEO Espanyol - Barcelona 0-2. Dublă pentru Munir, calificare fără emoții

munir

VIDEO Eibar - Espanyol 2-1. Al doilea eşec în La Liga pentru Costel Gâlcă

captura galca meci

VIDEO Real - Deportivo 5-0. Zidane, cea mai clară victorie la debut a unui antrenor în 57 de ani

zizou

VIDEO FC Barcelona - Granada 4-0. Hat-trick pentru Lionel Messi, gol Neymar

messi gol

VIDEO Barcelona - Espanyol 4-1. Echipa lui Gâlcă a terminat meciul în 9 oameni!

Barca Espanyol

VIDEO Valencia - Real Madrid 2-2. Spectacol pe Mestalla

real valencia

VIDEO Steaua - ACS Poli Timișoara 3-1. Reghe 4X4! Final de an excelent pentru campioană

bucurie gol steaua

VIDEO CFR Cluj - Dinamo 1-1. Scor stabilit în numai 10 minute. Roș-albii au terminat anul pe podium

capt Palic

VIDEO Petrolul - ASA Tg. Mureș 0-1. Gol superb al oaspeților. Ploieștenii au dat bară, deși aveau doi eliminați

petrolul - asa tg mures

VIDEO Pandurii - Astra 1-1. Gorjenii au ratat șansa de a se apropia de lider. Pițian și Geraldo au fost eliminați!

pandurii astra

VIDEO CSMS Iași - CS U Craiova 1-0. Gazdele au egalat-o pe ASA în lupta pentru ultimul loc de play-off

buc Iasi

VIDEO FC Botoşani - Concordia 5-1. Moldovenii au încheiat anul en-fanfare, cu a patra victorie la rând!

martinus

VIDEO Viitorul - Steaua 0-1. Reghe, la a doua victorie consecutivă de la revenire

Viitorul Steaua

VIDEO Botoșani - CFR Cluj 2-1. Ardelenii au ajuns la al 6-lea meci consecutiv fără victorie în Liga 1

capt botosan

VIDEO Craiova - Voluntari 1-2. A doua victorie a ilfovenilor, în surpriza etapei. Oltenii au atacat tot meciul

capt Pancu

VIDEO Barça - La Coruna 2-2. Catalanii au fost egalaţi de la 2-0 şi pierd puncte preţioase în lupta cu Real

barca-1

VIDEO Dinamo - Pandurii 2-1. Puljic le-a adus roș-albilor victoria în prelungiri. Droppa și Iordănescu jr, eliminați!

bucurie dinamo

VIDEO Astra - Petrolul 3-1. Giurgiuvenii s-au impus pe final, grație lui Budescu și Daniel Niculae

astra petr

VIDEO ASA Tg. Mureș - CSMS Iași 1-1. Super golul lui Balaur i-a adus un punct vicecampioanei

bucurie balaur

VIDEO Concordia - ACS Poli 2-2. Lazăr a egalat în prelungiri. Oaspeţii rămân fără victorie în deplasare

capt lazar

VIDEO Petrolul - Dinamo 1-2. Alb-roşiii au întors rezultatul, după ce au fost conduşi la pauză

gol dinamo

VIDEO FC Voluntari - ASA 0-2. Vicecampioana a pus capăt unei serii de 4 meciuri fără victorie în Liga 1

voluntari asa

VIDEO Steaua - CS U Craiova 2-0. Roș-albaștrii și-au asigurat victoria pe final, în doar două minute

bucurie steaua craiova

VIDEO CSMS Iaşi - Astra 1-1. Gol frumos al lui  Alibec, Teixeira - eliminat pe final!

csms iasi - astra giurgiu 1-1