Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Gaz Metan Mediaș - FC Botoșani 0-0. Gazdele au pierdut primele puncte pe teren propriu. Ocazii mari pe final

GAZ METAN MEDIAS-BOTOSANI 5

Video ACS Poli Timișoara - CS U Craiova 3-2. Oltenii au ratat șansa de-a termina etapa pe prima poziție

timisoara - craiova

Video CFR Cluj-Astra 5-1. Cea mai mare diferență în jocurile directe, la capătul unui meci "nebun"

gol cfr cluj

Video FC Voluntari - Pandurii 0-0. O bară și o mulțime de ocazii într-o remiză fără goluri

cernat sanmartean

Video ASA Târgu Mureș - Concordia Chiajna 0-1. Ilfovenii câştigă după singura fază la poarta lui Stăncioiu

zzzzzzzzzvalicslehel-max--79 resize

Video Steaua - Dinamo 1-1. Al 5-lea derby consecutiv încheiat nedecis! "Câinii" au terminat în 10

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FC ARGES-FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (29.01.2023)

SuperLiga, baraj: Botoșani - Mioveni, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• profimedia-0774483276

Serie A: Fiorentina - Napoli, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

MEDIA: Digi Sport Special, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• super avancronica

Media: Super Avancronica, 23:15, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Foto Ianis Hagi, lovit în față de Vinicius Junior! Gestul făcut imediat apoi de starul lui Real Madrid

21

Reacția "Împăratului" Fatih Terim, după ce Răzvan Lucescu l-a bătut a 3-a oară la rând: "Trebuie s-o spun!"

FC Schalke 04 v Galatasaray - UEFA Champions League Group D

Fanii lui Tottenham s-au supărat că Radu Drăgușin a jucat atât de bine încât au cerut: "Reziliați-i contractul!"

Tottenham Hotspur Team Training, Hotspur Way Training Centre, Enfield, UK - 17 Apr 2024

Exclusiv Ilie Dumitrescu a văzut ipostaza cu ”pătrățelele” fotbaliștilor de la Corvinul și a reacționat: ”Vrei să-ți spun ceva?”

FOTBAL:CORVINUL HUNEDOARA-OTELUL GALATI, FINALA CUPEI ROMANIEI BETANO (15.05.2024)

Foto Ianis Hagi, lovit în față de Vinicius...

21

Exclusiv Ilie Dumitrescu a văzut ipostaza cu...

Video Victorie istorică! Corvinul Hunedoara a...

Screenshot 2024-05-15 232704

Video Simona Halep conducea cu 1-0 la seturi...

Screenshot 2024-05-15 183919

Știri

Video Poli Iași - Viitorul 0-0. Bara lui Cristea, cea mai mare ocazie a meciului!

poza Iasi

Video ACS Poli Timişoara - FC Botoşani 0-5. Frații Fulop, ”murăturile” care au rezolvat victoria de pe Bega

fulop alt gol

Video Astra - West Ham 1-1. Alibec păstrează vii speranțele giurgiuvenilor la calificare

alibec gol

Video CSU Craiova - CSM Poli Iași 2-0. Oltenii la a treia victorie a sezonului

captura bucurie ivan

Video Dinamo - Voluntari 3-1. "Câinii" sunt pregătiţi pentru "Eternul derby"

lazar gnohere

Video Pandurii - CFR Cluj 1-1. Două goluri în ultimul sfert de oră, reușită de excepție a lui Mrzljak

pandurii cfr-1

Video CFR Cluj, în sferturile Cupei Ligii. Ardelenii s-au impus după penalty-uri contra lui CSU Craiova

buc CSU-1

Video Concordia - Pandurii 1-1 (4-3 la penalty-uri). Chiajna se califică în sferturi

captura bucurie chiajna final

Video Timișoara - Viitorul 2-1. Echipa lui Hagi a fost eliminată din Cupa Ligii

buc timisoara

Video Gaz Metan - Târgu Mureș 0-2. Dan Alexa obține victoria la debutul pe banca celor de la ASA

captura bucurie zicu

Video FC Botoșani - CSM Poli Iași 1-0. Echipa antrenată de Leo Grozavu va întâlni Steaua în sferturi

bucurie botosani

Video CFR Cluj - Dinamo 0-0, Digi Sport 1. Derby-ul rundei s-a încheiat nedecis

cfr cluj dinamo

Video ACS Poli - Pandurii 1-3. Gorjenii au marcat de două ori în ultimul sfert de oră

captura obodo

Video Gaz Metan - Viitorul 2-1. Echipa lui Gică Hagi rămâne cu doar 3 puncte

bucurie medias

Video Steaua - Concordia 1-0. Roș-albaștrii au punctaj maxim după două meciuri

achim bucurie

Video Astra - CSU Craiova 1-2. Campioana rămâne fără victorie în Liga 1, după trei etape

captura bucurie craiova

Video Voluntari - Botoșani 4-2. Echipa lui Florin Marin este noul lider al Ligii 1

captura bucurie voluntari-1

Video ASA Târgu Mureș - CSM Poli Iași 0-3. Victorie clară a moldovenilor. Tîrşa, primul gol în Liga 1

captura bucurie cristea

Video Viitorul - Gent 0-0. Echipa lui Hagi a părăsit Europa fără gol marcat

captura meci viitorul

Video Concordia - FC Voluntari 0-4. Oaspeţii au obţinut cea mai clară victorie din primele două etape

chiajna voluntari

Video CS U Craiova - ASA Târgu Mureș 2-1, pe Digi Sport 1. Oltenii au obţinut primele 3 puncte din acest sezon

Mazarache

Video Pandurii - Astra 0-0. Derby-ul rundei a doua s-a încheiat nedecis

pandurii-astra 5

Video Viitorul - Steaua 1-3. Roș-albaștrii reușesc prima victorie a sezonului

buc steeaua

Video Dinamo - ACS Poli Timişoara 2-1. ”Câinii” obțin a doua victorie consecutivă și rămân lideri în Liga 1