Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Steaua - CFR 1-2. Victorie istorică pentru clujeni, roș-albaștrii la primul eșec în acest sezon

RPS 6874

Video ASA - Astra 0-2. Alibec şi Florea au marcat pentru giurgiuveni

florea captura

Video Gaz Metan - ACS Poli 1-1. Medieșenii ajung la 12 puncte în noul sezon

eric

Video Voluntari - CS U Craiova 0-1. Ivan le-a adus victoria oltenilor în minutul 90+5, după ocazii uriașe!

csu

Video Chiajna - Botoșani 0-2. Echipa antrenată de Leo Grozavu urcă pe podium în Liga 1

buc botosani

Video Barcelona - Atletico Madrid 1-1. Catalanii nu profită de pasul greșit al rivalei Real

La Liga: Real Madrid - Alaves, 22:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Foto ”Mândră de tine”. A venit din Cipru pentru Elias Charalambous și a întors toate privirile în Capitală

charalambous

Se știu meciurile de baraj! Când se vor disputa partidele de menținere/promovare

liga 2

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și FCU Craiova au retrogradat în Liga 2. Botoșani va merge și ea la meciurile de menținere/retrogradare

E gata! Tottenham a spus ”DA” și fundașul central va pleca la vară

London, England, 2nd April 2024. Ange Postecoglou, Manager of Tottenham Hotspur talks to TNT Sports during the Premier L

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și...

Video Ce nu s-a văzut la TV! Gigi Becali și-a...

gigi

Video Adrian Mititelu s-a dus ”glonț” în...

mititelu

Video&Foto Haos la Craiova! Ce a făcut galeria...

scandal

Știri

Video CSM Poli Iași - Pandurii 3-2. Moldovenii, la prima victorie în 7 etape, după un meci nebun

iasi pandurii 14

Video Viitorul - Dinamo 1-1. Un nou pas greșit al ”câinilor roșii” în lupta cu rivala Steaua

dinamo viitorul

Video Astra - Gaz Metan 0-2. Echipa lui Șumudică rămâne cu o singură victorie în Liga 1!

Llullaku

Video CS U Craiova - Concordia 1-1. Săndoi a plecat neînvins de pe terenul fostei sale formații

craiova chiajna

Video ACS Poli - Steaua 0-1. Florin Tănase și-a salvat colegii în fața ultimei clasate

acs poli-steaua

Video Dinamo - CSM Poli Iași 3-1. Echipa lui Andone a defilat cu noile achiziţii

nemec cu iasi

Video Steaua - Astra 1-0. Roș-albaștrii se impun și se distanțează la 12 puncte de campioană

bucurie steaua-1

Video Echipa antrenată de Leo Grozavu se impune în derby-ul Moldovei. CSM Poli Iași - FC Botoșani 0-1

buc Botos

Video FC Voluntari - ACS Poli 4-1. Ilfovenii se impun lejer și ajung la 3 succese în noul sezon

buc voluntari

Video Remiză albă în Gruia. Craiova a ratat șansa de a trece pe primul loc. CFR - CSU 0-0

cfr craiova

Video Gaz Metan - Pandurii 1-3. Gorjenii au câștigat în 10 oameni la Mediaș!

Tucudean

Video FC Botoșani - Steaua 0-2. A treia calificare la rând în semifinalele Cupei Ligii

bucurie ov popescu

Video CFR - ASA 1-1 (4-5 d.l.d.). Echipa lui Alexa se califică în semifinale, acolo unde va întâlni ACS Poli

captura bucurie asa

Video ACS Poli - Concordia 2-1. Timișoara este prima echipă calificată în semifinalele Cupei Ligii

captura bucurie croitoru

Video România - Muntenegru 1-1. Start nereușit în preliminarii. Stanciu a ratat un penalty în minutul 90+7!

romania muntenegru-1

Video România - Luxemburg 4-0. Două goluri superbe, marcate de Bumba şi Ovidiu Popescu

bucurie romania

Video Steaua - CSM Poli Iași 1-1. Cu un om în plus, ieşenii reuşesc un punct după greşeala lui Niţă

Bole

Video Botoșani - ASA Tg. Mureș 4-2. Matulevicius reușește ”dubla” și urcă la 3 puncte de Steaua

gol2 botosani

Video Astra - FC Voluntari 1-1. Campioana rămâne cu o singură victorie în Liga 1

astra-7

Video CSU Craiova - Viitorul 2-1. Oltenii au egalat-o pe Dinamo la puncte

Craiova Viit

Video ACS Poli - CFR Cluj 1-1. Timişorenii sunt neînvinşi în ultimele două etape

gol Recas

Video Pandurii - Steaua 0-1. Roș-albaștrii se instalează în fotoliul de lider, deși au un meci mai puțin

buc Steaua-2

Video Concordia - Poli Iaşi 0-0. Rezultat echitabil la Chiajna

cristescu chiajna iasi

Video Dinamo - Gaz Metan 1-1. Primul punct câştigat de medieşeni în deplasare, în acest sezon