Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Dinamo - Sepsi 1-0. Hanca, din penalty, a adus prima victorie a "câinilor" după două eşecuri la rând

Din buc

Video CFR - Voluntari 2-0. Liderul merge fără greșeală! Echipa lui Dan Petrescu a câștigat fără să forțeze

Voluntari CFR Cluj

Video Viitorul - CS U Craiova 0-2. Echipa lui Hagi rămâne fără gol marcat din prima etapă

hagi-3

Video Deportivo - Real 0-3. Andone a ratat din toate pozițiile, Ramos a fost eliminat. Absența lui Ronaldo nu s-a văzut

andone real ramos

Video Barcelona - Betis 2-0. Catalanii debutează cu dreptul în noul sezon de La Liga

MEDIA: Liga Digi Sport, 15:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMÂNIEI BETANO - SFERTURI DE FINALA (03.04.2024)

FOTBAL: Voluntari - FCU Craiova, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FC BOTOȘANI - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (18.12.2023)

FOTBAL: Botoșani - Dinamo, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• racheta-tenis

TENIS: WTA Madrid, Ziua 1, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• Chelsea v Arsenal, Premier League, Football, Stamford Bridge, London, UK - 21 Oct 2023

FOTBAL: Arsenal - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Mai dur nu se putea! A venit ”nota de plată”, după gestul golănesc fără precedent făcut de un luptător către fata din ring

ali-hebaiti11

Foto Au apărut imaginile! Tehnologia a dat verdictul la cea mai controversată fază din Real Madrid - Barcelona

gol-barca4

Video Exclusiv ”Atacantul de 20 de milioane de euro” a semnat cu Rapid, dar a ajuns la FCSB: ”Recunosc. 600.000 de euro”

Screenshot 2024-04-22 at 16.35.01

Foto Imaginile care schimbă totul! Tehnologia spaniolilor arată că golul lui Yamal din El Clasico trebuia validat

gol-barcelona

Video Exclusiv ”Atacantul de 20 de milioane de euro” a...

Exclusiv Gigi Becali a numit singurul analist TV...

gigi

Exclusiv I-ar fi cerut prea mulți bani lui Gigi...

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (7.04.2024)

Video Sepsi - Universitatea Craiova 1-3...

FOTBAL: SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (21.04.2024)

Știri

Video Juventus - FCSB 1-2. Nou-promovata a ratat incredibil un penalty în minutul 5 al prelungirilor. Niță a prins o ”scăriță”

man fcsb

Video Astra - CSM Poli Iași 0-0. Două eliminări în partida de la Giurgiu

astra iasi-1

Video Real Madrid - Barcelona 2-0. Campioana câștigă și Supercupa. 5 goluri înscrise catalanilor

Real buc trofeu

Video Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj 0-2. Pas de defilare la Brașov. Elevii lui Dan Petrescu, la a 5-a victorie la rând, fără gol primit!

sepsi cfr 0-2

Video FC Voluntari - Gaz Metan 2-1. Ilfovenii au obţinut prima victorie după trei etape

voluntari gaz metan

Video CSM Poli Iaşi - Dinamo 2-1. Alb-roşiii au condus, dar au pierdut la ultima fază! Doi eliminați, gafe mari ale ”câinilor”

CSM IASI - DINAMO 32 1

Video CFR Cluj - Dinamo 1-0. Victorie, în genunchi, după un penalty controversat! Camora și Culio au fost eliminați

culio cfr cluj dinamo

Video Gaz Metan - Sepsi 2-1. Medieşenii au obţinut prima victorie din acest sezon

gaz metan sepsi

Video FCSB - CSM Poli Iași 1-1. Roș-albaștrii, la al doilea egal acasă în acest sezon. Gnohere și Spătaru, ratări monumentale

steaua iasi larie

Video Astra - Concordia 1-0. Emoții mari pe final. Chipirliu a fost eliminat, portarul Bălgrădean putea egala!

astra concordia

Video Juventus Bucureşti - CS U Craiova 0-1. A doua victorie a sezonului pentru echipa lui Mangia

juv cra

Video Viitorul - Voluntari 0-0. Campioana e în vrie. Al patrulea meci fără victorie în Liga 1

viitorul voluntari

Video FC Botoșani - ACS Poli 1-0. Liderul-surpriză din Liga 1 a ajuns la 13 puncte după cinci etape

captura bucurie fulop

Video Dinamo - Gaz Metan 3-1. Hanca face ”dubla” în două minute! Popovici salvează onoarea oaspeților

caini

Video Craiova - Astra 1-1. Oltenii, la a treia remiză consecutivă în Liga 1. A egalat Mitriţă!

mitrita

Video Concordia - FCSB 1-2. Puştii Daniel Benzar şi Dennis Man au întors rezultatul pentru vicecampioană

bucurie fcsb-1

Video Sepsi - Viitorul 1-0. Campioana, învinsă în prelungiri. Al treilea eşec consecutiv în Liga 1

viitorul sepsi

Video Poli Iași - CFR Cluj 0-2. Echipa lui Dan Petrescu a egalat liderul la numărul de puncte

CFR

Video FC Voluntari - FC Botoșani 1-3. Golofca a realizat o ”dublă”, dar al doilea gol a fost controversat. Ilfovenii au terminat în 9!

golofca 1

Video ACS Poli - Juventus București 2-1. Victorie clară pentru echipa lui Ionuț Popa

BUC TIM

Video Astra - Timişoara 3-0. Victorie fără emoții pentru giurgiuveni, care au dominat clar ultimul meci al etapei

astra timisoara

Video FCSB - Craiova 1-1. Primele puncte pierdute de roş-albaştri în noua ediţie a Ligii 1

fcsb csu

Video Viitorul - Dinamo 0-1. Costache s-a revanșat pentru ratarea din primul minut

viitorul dinamo

Video Real Madrid - FC Barcelona 2-3. Catalanii s-au impus după un meci spectaculos și au câștigat International Champions Cup!