Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Pandurii – FC Vaslui   1-2. ''Dubla'' lui Liviu Antal a adus prima victorie pentru moldoveni, în deplasare

antal captura buna

VIDEO Corona - Steaua 1-1. Campioana rămâne lider neînvins. Al doilea egal în acest sezon de Liga 1

tanase corona-steaua

VIDEO Ceahlăul-Săgeata 2-1. Constantinescu și Chitoșcă au adus victoria gazdelor

bucurie gol Ceahlaul

VIDEO Barcelona-Espanyol 1-0. Alexis Sanchez a decis primul meci al lui Torje ca titular în noul sezon

torje esp barcelona

VIDEO Newcastle - Man. City 0-2. Pantilimon a făcut un meci senzațional!

pantilimon city

VIDEO Arsenal-Chelsea 0-2. "Tunarii" au ratat sferturile Cupei Ligii după 11 ani. Lună perfectă pentru Mou

MEDIA: Fotbal Club, ora 23:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, ora 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: ACSM POLITEHNICA IASI - AFC UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (08.12.2023)

FOTBAL: Poli Iași - UTA, ora 18:15, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

FOTBAL: Tottenham - Arsenal, ora 16:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Oțelul - Hermannstadt, ora 13:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

FOTBAL: Gloria Buzău - Mioveni, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

S-a aflat de ce Parma l-a exclus din lot pe Dennis Man! Anunțul făcut în Italia

man

Promovare! Vor juca din nou în prima ligă, la 8 ani de când au marcat întreaga lume a fotbalului

promovare

Dennis Man, OUT din lotul Parmei. Ce se întâmplă cu internaționalul român în Italia

Mp Genova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

Gabi Tamaș, gata să dea afară șase fotbaliști: ”Salariu mare și nu faci nimic”

tamas

Video Scandal după Dinamo - Voluntari: ”Mâine...

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, după...

boboc

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună...

Exclusiv Reacție neașteptată la adresa CSA...

adi popa bataie

Știri

VIDEO Săgeata - Oțelul 2-1. Badea, demis după al șaptelea meci la rând fără victorie

captura bucurie sageata

VIDEO ACS Poli-Pandurii 2-3. Gorjenii au câștigat, deși au fost conduși de două ori!

captura bucurie

VIDEO Brașov - Steaua 1-2. Kapetanos și Gardoș aduc victoria campioanei

bucurie Steaua-1

VIDEO Barcelona - Real 2-1. Neymar și Alexis au decis primul "Clasico" al sezonului

gol neymar el clasico

VIDEO CFR Cluj–Astra 0-0. Piedică pentru ambele echipe în lupta pentru locurile ce duc în Europa

cfrastra

VIDEO Gaz Metan - Ceahlăul 3-1! Medieșenii urcă pe locul al cincilea în Liga 1

bucurie gazu

VIDEO Real - Juventus 2-1. Ronaldo a înscris de două ori și a adus victoria gazdelor

Ronaldo penalty-1

VIDEO Milan - Barcelona 1-1. Granzii grupei și-au împărțit punctele. Lionel Messi, gol înainte de "El Clasico"

messi milan oct

VIDEO Steaua - FC Basel 1-1. Noroc cu Tatu! Calificarea se va juca în Elveția

tatu bucurie steaua basel

VIDEO "U" Cluj - ACS Poli Timișoara 1-2. Bănățenii au câștigat din două penalty-uri

Ceahlaul - CFR

VIDEO Fiorentina - Juve 4-2. Prima victorie acasă contra torinezilor în acest secol

fiorentina victorie juve

VIDEO Petrolul-Săgeata 3-0. Altă “Guriță“ de inspirație. Două rezerve au tranşat victoria, pe final

bucurie Petrolul

VIDEO Oțelul - Gaz Metan 1-1. Markovic a scos un punct in extremis pentru oaspeți

bucurie Otelul

VIDEO Roma - Napoli 2-0. Capitolinii câștigă Derby del Sole cu dubla lui Pjanic și rămân lideri în Serie A

roma napoli 2013

VIDEO Corona - Vaslui 2-1. Prima victorie a brașovenilor în Liga 1, la debutul lui Ciobotariu pentru moldoveni

captura bucurie medias

VIDEO Săgeata - Pandurii 0-4. Dublă Matulevicius, victorie la pas pentru gorjeni

captura gol pandurii

VIDEO Inter - AS Roma 0-3. Totti a ajuns la 11 goluri marcate contra nerazzurilor

as roma totti

VIDEO Concordia - Astra 3-1. Oaspeții au făcut cea mai slabă partidă a sezonului