Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Petrolul - Corona 3-0. 'Lupii' au defilat pe 'Ilie Oană' și au a doua apărare a Ligii 1

bucurie gol Albin

VIDEO Chiajna - ACS Poli 2-1. Wellington a adus victoria gazdelor în minutul 85

bucurie Chiajna

VIDEO Gaz Metan - CFR Cluj 2-0. Echipa lui Cristi Dulca a învins în superioritate

captura bucurie Gaz gol 2

VIDEO Corona - Pandurii 1-1. O nouă piedică pentru vicecampioni

pandurii targu jiu bucurie

VIDEO FC Botoșani - Concordia 0-2. A șasea înfrângere la rând în Liga 1 pentru nou-promovată

MEDIA: Fotbal Club, ora 23:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, ora 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: ACSM POLITEHNICA IASI - AFC UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (08.12.2023)

FOTBAL: Poli Iași - UTA, ora 18:15, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

FOTBAL: Tottenham - Arsenal, ora 16:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Oțelul - Hermannstadt, ora 13:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

FOTBAL: Gloria Buzău - Mioveni, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

S-a aflat de ce Parma l-a exclus din lot pe Dennis Man! Anunțul făcut în Italia

man

Promovare! Vor juca din nou în prima ligă, la 8 ani de când au marcat întreaga lume a fotbalului

promovare

Dennis Man, OUT din lotul Parmei. Ce se întâmplă cu internaționalul român în Italia

Mp Genova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

A renunțat la sportul profesionist și a devenit ”cea mai frumoasă actriță de la Hollywood”

Screenshot 2024-04-26 at 18.36.18

Video Scandal după Dinamo - Voluntari: ”Mâine...

Exclusiv Cum a reacționat Ilie Dumitrescu după...

ilie3

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, după...

boboc

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună...

Știri

VIDEO Săgeata Năvodari - Dinamo 0-1. Curtean a adus victoria roș-albilor, în meciul de la Constanța

captura bucurie dinamo

VIDEO Viitorul - Oțelul 4-3. Thriller! Cele două formații și-au împărțit reprizele

captura bucurie viitorul

VIDEO ACS Poli - Astra 1-2. Giurgiuvenii au 35 de puncte și rămân lideri în Liga 1!

bucurie gol Cristescu-2

VIDEO Dnepr - Pandurii 4-1. Gorjenii pot evita ultimul loc printr-o victorie cu Pacos

Dnepr Pandurii

VIDEO Se vede primăvara UCL! Shakhtar Donetsk - Real Sociedad 4-0. Spaniolii, reduși la tăcere în Ucraina

teixeira sahtior

VIDEO Vaslui-Concordia 0-0. Neputincioși în superioritate, contra echipei lui Chirilă

vaslui - chiajna

VIDEO Pandurii - Steaua 1-1. Fără victorie la Târgu Jiu de mai bine de cinci ani!

cristi tanase steaua pandurii

VIDEO Oțelul – FC Vaslui 1-2. Ewald Lienen este la cel de-al doilea eșec în două etape

Otelul - FC Vaslui

VIDEO Chiajna - Săgeata 4-0. Desprindere pe final

bucurie chiajna

VIDEO Corona - FC Brașov 1-2. Dănălache și-a salvat echipa de la umilință

captura bucurie fc brasov

VIDEO Gaz Metan – Chiajna 1-0. Meci cu doi eliminați, în urma căruia medieșenii urcă pe locul 6 în clasament

captura bucurie medias

VIDEO Juventus - Napoli 3-0. Primul gol a fost din ofsaid. Pirlo și Pogba, reușitele serii

bucurie juventus

VIDEO Viitorul - Pandurii 0-1. Gazdele au pierdut, după ce au lovit bara de trei ori

nicoara gol

VIDEO Real Madrid - Real Sociedad 5-1. "Triplă" pentru Cristiano Ronaldo!

cristiano ronaldo real gol

VIDEO Botoșani-Ceahlăul 0-1. A cincea înfrângere la rând pentru echipa lui Popovici

captura gol

VIDEO& FC Vaslui - Petrolul 1-1. Antal și Dore au marcat golurile unui egal care nu mulțumește pe nimeni

vaslui petrolul

VIDEO CFR - Dinamo 1-0. Costea le-a adus victoria clujenilor, care au jucat în 10 timp de 63 de minute!

VIDEO Pandurii - Fiorentina 1-2. Gorjenii, învinşi după ce conduceau în minutul 86

thx

VIDEO Basel - Steaua 1-1. Sio a egalat în prelungiri

gol Piovacarri

VIDEO Juventus - Real 2-2. Primul egal din istoria întâlnirilor directe

juventus real ucl

VIDEO Oțelul - Botoșani 2-1. Conduși la pauză, gălățenii au fost salvați de Henrique

gol otelu

VIDEO "U" Cluj - Viitorul 3-1. Victorie pe teren propriu după 6 luni pentru ardeleni

victorie u cluj lemnaru

VIDEO Concordia – CFR 0-0. Ambele echipe au trecut pe lângă victorie, la Chiajna

Rada Purece

VIDEO Dinamo-FC Brașov 2-1. “Câinii“ au câştigat greu, deși au avut un om în plus