Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Gaz Metan - ACS "Poli" 0-1. Bănățenii au învins la Mediaș printr-un gol marcat în minutul 89!

acspoli gazmetan

VIDEO Ceahlăul - "U" Cluj 1-1. Rezultatul care nu convine nimănui: puțin pentru gazde, puțin pentru oaspeți!

ucluj bucurie

VIDEO FC Brașov - Petrolul 1-1. Ploieștenii au avut om în plus și avantaj pe tabelă, dar au fost egalați în prelungiri!

mutu petrolul brasov

VIDEO CFR Cluj - Vaslui 0-0. Moldovenii au evoluat a doua repriză în superioritate

captura meci cfr vaslui

VIDEO Oțelul - Pandurii 1-0. Lienen le-a produs gorjenilor al doilea eșec în deplasare

captura bucurie otelul

VIDEO Astra - Corona 3-0. Mățel a marcat în prelungiri primul său gol al sezonului

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

”Cea mai frumoasă femeie din lume”, gata să spună totul despre Ilie Năstase: ”Nu mai pot să trăiesc în minciună. E dureros”

ioana-nastase

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Qatarul trece la fapte după eșecul din Champions League: transfer de 100.000.000€ la PSG!

FRA: PSG : Nasser AL-KHELAIFI

Al-Khelaifi a răbufnit după eliminarea PSG-ului din semifinalele UEFA Champions League!

profimedia-0870853365

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Kylian Mbappe a spus-o pe față! Cine e...

profimedia-0765517328

Știri

VIDEO Săgeata-Botoșani 1-0. Emilio Guerra a adus victoria gazdelor, la meciul de debut

bucurie guerra

VIDEO Arsenal - Bayern 0-2. Kroos și Muller marchează din nou pe Emirates, la fel ca în 2013

bayern dante kroos muller

VIDEO Man. City - Barça 0-2. Un penalty pentru eliminare!

barcelona victorie manchester city

VIDEO Steaua - "U" Cluj 2-0. Gata cu restanţele!

bucurie gol steaua

VIDEO Getafe - Real 0-3. "Galacticii" mențin egalitatea de puncte pe podium

real madrid gol getafe jese

VIDEO Barcelona - Rayo 6-0. Show total pe Camp Nou, cu golurile lui Messi și Neymar

Messi Neymar

VIDEO Real Madrid - Villarreal 4-2. Dublă pentru Benzema și spectacol Bale, în absența lui Cristiano

karim benzema real villarreal

VIDEO Dinamo - Lokomotiv Plovdiv 6-1. Roș-albii au făcut spectacol în ultimul meci amical din Spania

bucurie rotariu

VIDEO Dinamo - IFK 2-0. Thicot și Bilinski, decisivi în finala Cupei Marbella

captura bilinski

VIDEO Real - Atletico 3-0. Jese și două autogoluri îi trimit pe ”galactici” spre finala Cupei Spaniei

di maria real atletico

VIDEO Steaua - Elfsborg 0-0. Roș-albaștrii rămân cu o singură victorie la Marbella

Steaua - Elfsborg

VIDEO Dinamo - Guangzhou 2-0. George Țucudean a adus victoria echipei lui Stoican

bucurie gol Tucudean

VIDEO Steaua-Korona Kielce 3-1. Prima victorie în 2014, după opt meciuri fără succes!

gol stanciu

VIDEO Athletic Bilbao-Real Madrid 1-1. Ronaldo a fost eliminat în repriza a doua! Atletico rămâne lider

ronaldo rosu

VIDEO Barcelona - Valencia 2-3. Primul eșec pe "Camp Nou" după 31 de etape. Catalanii pot pierde locul 1!

messi valencia 2-3

VIDEO Dinamo București - Dinamo Kiev 1-3. Gafele lui Grecu au decis rezultatul

captura grigore

VIDEO Steaua - Lokomotiv Plovdiv 1-2. Campioana a pierdut după un alt joc slab

captura meci

VIDEO Dinamo – Korona Kielce 2-1. Bilinski, la primul său gol pentru "câinii roșii"

bucurie dinamo

VIDEO Steaua - IFK Goteborg 0-0. 7 meciuri, nicio victorie

captura meci steaua

VIDEO Steaua - Dinamo Kiev 0-0. Fără succes în amicale

steaua dinamo kiev 0-0

VIDEO Steaua - FK Baku 0-2. Roș-albaștrii, slabi și contra azerilor, în ultimul meci din Spania

captura bucurie baku

VIDEO Steaua - Union Berlin 1-1. Fără victorie în Spania

captura-meci steaua-berlin

VIDEO Steaua - Luzern 0-1. A doua înfrângere în 3 amicale pentru campioana României