Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Atletico - Juventus 1-0. Arda Turan a adus victoria

bucurie Atletico

VIDEO Ludogorets - Real 1-2. Moți, pasă de gol! CR7, gol și penalty ratat

benzema

VIDEO PSG–Barcelona 3-2. Victorie pentru parizieni după un final în care catalanii au trimis în bară, prin Munir!

poza.finala.psg

VIDEO Atletico Madrid - FC Sevilla 4-0. Campioana a făcut instrucție cu andaluzii. Premieră pentru Jimenez

captura bucurie atletico2

VIDEO Barcelona - Granada 6-0. Hat-trick Neymar și record al lui Lionel Messi!

Neymar Granada

VIDEO Villareal – Real Madrid 0-2. ”Galacticii” au forțat cât au avut nevoie. Goluri, Modric și Ronaldo

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

Fanii lui Tottenham, după ce l-au văzut din nou titular pe Radu Drăgușin: ”Nemernicul a avut la dispoziție jumătate de sezon”

radu

Ce nebunie: cea mai titrată echipă din Europa vrea un jucător din SuperLigă! Prețul: 8.000.000 €

albion-rrahmani

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Video Rapid - FCSB 2-0. Giuleștenii au...

rapid fcsb

Știri

VIDEO Espanyol - Getafe 2-0. Sergio Garcia și Stuani i-au anulat speranțele lui Contra

bucurie getafe

VIDEO Malaga - Barcelona     0-0. Primul pas greșit al catalanilor în noul sezon

messi barcelona malaga

VIDEO Liverpool - Boro 2-2 (14-13). Calificare istorică pentru gazdele de pe Anfield!

rossiter liverpool

VIDEO Levante - Barça 0-5. Recital al catalanilor pe terenul ”lanternei”! Messi a strălucit: gol și pase de gol!

messi levante

VIDEO AC Milan – Juventus 0-1. Carlos Tevez a adus 3 puncte campioanei!

Tevez

VIDEO Deportivo - Real 2-8. Prima dată în istoria La Liga când ”galacticii” au marcat de opt ori în deplasare

cristiano ronaldo

VIDEO Real Madrid - Atletico 1-2. Galacticii au rămas cu doar 3 puncte după primele 3 etape din La Liga!

gol arda turan

VIDEO Barcelona - Bilbao 2-0. Catalanii sunt lideri în Primera Division după o victorie grea

Neymar gol

VIDEO Cehia - Olanda 2-1. Rezerva Pilar a dat lovitura decisivă în prelungiri

bucurie Cehia

VIDEO Spania - Macedonia 5-1. ”La Roja” lui Del Bosque și-a recăpătat pofta de gol

bucurie noua spana

VIDEO Grecia - România 0-1. Marica, gol şi cartonaş roşu

eliminare marica grecia - romania

VIDEO Franța - Spania 1-0. Remy a făcut diferența. A punctat și Benzema, dar golul a fost anulat

franta spania faza meci

VIDEO Astra - Lyon 0-1. Calificare istorică în grupele UEFA Europa League!

astra lyon bukari malbranque

VIDEO Dinamo Zagreb - Petrolul 2-1. Croații au câștigat la ultima fază

dinamo zagreb - petrolul uel play-off

VIDEO Ludogorets - Steaua 1-0 (6-5 d. l. d.). Eliminați dramatic din UCL, roș-albaștrii merg în UEL

captura motzi victorie

VIDEO Porto - Lille 2-0. Brahimi și J. Martinez aduc a patra calificare consecutivă în grupe

porto rrr

VIDEO FC Barcelona - Elche 3-0. "Dublă" Messi, Munir - gol la debut, iar Mascherano a fost eliminat

messi dubla

VIDEO FC Sevilla - Valencia 1-1. Oaspeții au egalat pe final, în inferioritate numerică

sevilla valencia final

VIDEO Atletico – Real 1-0! Mandzukic a marcat în minutul 2 și a decis câștigătoarea Supercupei

mandzukic gol

VIDEO Lyon - Astra 1-2. Fatai și Budescu întorc scorul și aduc o victorie imensă

fatai enache astra

VIDEO Lille - Porto 0-1. Herrera a adus victoria și portughezii sunt la un pas de grupele UCL

gol Lille Porto

VIDEO Beșiktaș - Arsenal 0-0. Englezii au terminat în zece după eliminarea lui Ramsey