Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO AC Milan - Inter 1-1. Obi a consfințit egalul în repriza a doua

obi fericit

VIDEO Barcelona-Sevilla 5-1. Hattrick pentru Messi, noul golgheter all-time din La Liga

messi-8

VIDEO Eibar - Real Madrid 0-4. O nouă demonstrație de fotbal! "Dublă" Ronaldo, goluri James și Benzema

james ronaldo

VIDEO Argentina - Portugalia 0-1. Guerreiro a marcat în prelungiri singurul gol al partidei

captura portugalia meci

VIDEO Belgia - Țara Galilor 0-0. Elevii lui Wilmots au avut o bară și cele mai multe ocazii

belgia tara galilor

VIDEO Spania-Belarus 3-0. Trei debutanți pentru iberici. După trei ani, "La Roja" a dat două goluri din afara careului

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

S-a supărat și nu mai semnează prelungirea cu Real Madrid! I-au promis un salariu uriaș și i-au garantat locul de titular

Real Madrid celebration of 36th Title of LaLiga in Cibeles, Nadrid, Spain - 12 May 2024

Ce nebunie: cea mai titrată echipă din Europa vrea un jucător din SuperLigă! Prețul: 8.000.000 €

albion-rrahmani

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Știri

VIDEO România - Irlanda de Nord 2-0. Prima dublă din cariera lui Papp îi urcă pe tricolori pe locul 1 în grupă

paul papp romania - irlanda de nord 2-0

VIDEO Argentina-Croația 2-1. Messi și Aguero au adus victoria "pumelor" la Londra

messi argentina croatia

VIDEO PSG - Marseille 2-0. Lupta la titlu, relansată

cavani

VIDEO Astra - Celtic 1-1. Primul punct în grupele UEL pentru giurgiuveni

astra meci

VIDEO Rio Ave - Steaua 2-2! Filip a egalat la ultima fază a meciului! Campioana rămâne în cursa calificării!

poza meci keseru

VIDEO Ajax - Barcelona 0-2. "Dublă" pentru Messi, câte o bară de fiecare parte și o eliminare la gazde

gol messi ajax - barcelona

VIDEO Celtic - Astra 2-1. Niciun punct în grupele UEL

Celtic Astra

VIDEO Steaua-Rio Ave 2-1. Campioana României e din nou liderul grupei. Goluri superbe pe Arena Națională

steaua - rio ave 2-1 uefa europa league

VIDEO Liverpool - Real Madrid 0-3. Gol Ronaldo și "dublă" Benzema! Lecție de fotbal înainte de El Clasico

BUCURI GOL REAL

VIDEO Barcelona - Ajax 3-1. Messi și Neymar au înscris și au fost schimbați după minutul 60, pentru El Clasico

messi neymar-1

VIDEO Inter - Napoli 2-2. Final superb de meci, cu 4 goluri în ultimul sfert de oră!

meci Inter Napoli

VIDEO Marseille - Toulouse 2-0. A opta victorie consecutivă în Ligue 1, serie istorică!

marseille

VIDEO Levante - Real 0-5. Recital ofensiv al madrilenilor, înainte de El Clasico

real madrid

VIDEO Finlanda - România 0-2. Intrarea lui Sânmărtean a schimbat fața jocului. "Dublă" Bogdan Stancu!

bucurie gol bogdan stancu

VIDEO Bosnia - Belgia 1-1. Gafa lui Begovic i-a privat pe elevii lui Susic de primul succes în aceste preliminarii

bosnia nainggolan

VIDEO Franța - Portugalia 2-1. Benzema a câștigat duelul madrilenilor. Gol și assist - Ronaldo, inexistent!

franta portugalia

VIDEO România - Ungaria 1-1. Am jucat doar o repriză. Maghiarii se puteau impune pe final. Două goluri anulate

faza meci rusescu rom ung

VIDEO Olanda - Kazahstan 3-1. Echipa lui Guus Hiddink a fost condusă surprinzător până în minutul 62

Olanda Kazakhstan

VIDEO Real Madrid - Athletic Bilbao 5-0. Triplă Cristiano Ronaldo, dublă Karim Benzema

final real bilbao

VIDEO Juve – AS Roma 3-2. Trei goluri din penalty, în prima repriză. Bianconerii se distanțează la 3 puncte

juve roma tevez

VIDEO Rayo - Barcelona 0-2. Messi și Neymar au înscris într-un minut! Record de meciuri fără gol primit

gol messi

VIDEO Valencia - Atletico 3-1. Primul eșec al campioanei! "Liliecii" merg excelent

valencia atletico

VIDEO Astra-Salzburg 1-2. Echipa lui Isăilă, fără punct

gol soriano astra - salzburg

VIDEO Dinamo Kiev - Steaua 3-1. Rusescu a înscris un gol frumos. Prim eșec în grupă