Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Braşov - Astra 1-1. Vicecampioana rămâne cu două puncte în 2015

fc brasov - astra giurgiu

VIDEO CFR Cluj - Pandurii 0-4. Umilință în Gruia și fosta campioană se menține pe ultimul loc al Ligii 1

bucurie pandurii

VIDEO Finala Cupei Ligii: Chelsea - Tottenham 2-0. Primul trofeu al sezonului pentru "the blues"

chelsea

VIDEO CSU Craiova - Steaua 0-0. Doar un punct pentru roș-albaștri în 2015

adi popa craiova

VIDEO CSMS Iași - Gaz Metan Mediaș 1-0. Moldovenii, la al doilea succes consecutiv

bucurie iasi2

VIDEO Granada - Barcelona 1-3. Suarez și Rakitic, goluri și câte o pasă decisivă

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Urmărește-ne și pe

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

S-a supărat și nu mai semnează prelungirea cu Real Madrid! I-au promis un salariu uriaș și i-au garantat locul de titular

Real Madrid celebration of 36th Title of LaLiga in Cibeles, Nadrid, Spain - 12 May 2024

Ce nebunie: cea mai titrată echipă din Europa vrea un jucător din SuperLigă! Prețul: 8.000.000 €

albion-rrahmani

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Știri

VIDEO Dinamo - U Cluj 3-0. Dublă pentru Bilinski. Început perfect de retur pentru Teja

bilinski gol dinamo

VIDEO Botoșani - Petrolul 0-1. Gazdele au ratat un penalty, oaspeții în 10! "Lupii" lui Rednic, aproape de Steaua

bucurie petrol

VIDEO Chiajna - Oțelul 3-0. Gălățenii au avut ocaziile și Concordia golurile. Oaspeții, doar 7 reușite în Liga 1

bucurie chiajna

VIDEO Feyenoord - AS Roma 1-2. Italienii merg în optimile UEL, după un meci încins

bucurie roma

VIDEO Fiorentina - Tottenham 2-0. Italienii s-au calificat în optimi. Chiricheş, integralist

bucurie fiorentina2

VIDEO Beșiktaș - Liverpool 1-0 (5-4 d.l.d.). Turcii au întors soarta calificării și au scris istorie la penalty-uri

calificare besiktas

VIDEO Pandurii-CS U Craiova 0-1. Gorjenii au dominat, dar Bawab a lovit pe contraatac

pandurii craiova

VIDEO Elche-Real 0-2. Echipa lui Ancelotti are un avans de 4 puncte față de Barcelona

bucurie Real Elche

VIDEO U Cluj - ASA Tg. Mureş 0-3. Colţescu a dictat două penalty-uri şi o eliminare

captura bucurie ndoye

VIDEO Astra - Chiajna 2-2. Wellington dă lovitura și egalează pentru oaspeți la ultima fază a meciului!

bucurie Chiajna

VIDEO Steaua - Rapid 0-1. Gecov a adus victoria giuleștenilor! Feroviarii au reușit surpriza sezonului

victorie rapid steaua - rapid 0-1

VIDEO Gaz Metan - FC Botoşani 1-1. Al treilea meci la rând în deplasare fără înfrângere pentru moldoveni

captura bucurie botosani

VIDEO Oţelul - Dinamo 0-1. Debut cu dreptul pentru Mihai Teja, în campionat

captura bucurie dinamo

VIDEO Barça - Malaga 0-1. Catalanii pierd după 11 meciuri şi ratează şansa de a urca pe primul loc

malaga gol

VIDEO Petrolul - FC Braşov 1-0. Teixeira a dat singurul gol

captura teixeira

VIDEO Viitorul - CSMS Iaşi 0-3. Ciucur și Plămadă i-au făcut viața grea lui Hagi

gol iasi viitorul - csms iasi

Tottenham - Fiorentina 1-1. VIDEO cu golurile. Calificarea în optimi se decide în Italia

tottenham

VIDEO Liverpool-Beșiktaș 1-0. Balotelli a intrat și a marcat. Ratare uriașă a lui Lallana!

gol balotelli liverpool - besiktas

VIDEO FC Basel - FC Porto 1-1. Lusitanii rămân neînvinși în actuala ediție a competiției

gol gonzalez

VIDEO Schalke - Real Madrid 0-2. Goluri Cristiano Ronaldo și Marcelo. Spaniolii, foarte aproape de sferturile UCL!

ronaldooo

VIDEO Steaua - Astra 3-0. Gazdele, la un pas de finala Cupei Ligii. Oaspeții nu au trimis vreun șut pe poartă!

steaua bucurie-1

VIDEO PSG - Chelsea 1-1. Gol Ivanovic. Cavani, super execuţie cu capul

ivanovic gol

VIDEO Pandurii - Dinamo 2-1. Gorjenii au prima șansă la calificarea în finala Cupei Ligii