Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Barcelona - Levante 5-0. Catalanii au rămas la un punct de Real Madrid

captura bucurie barcelona

VIDEO Real - Deportivo 2-0. Isco și Benzema cu golurile, Ronaldo și Bale cu barele

real madrid - deportivo 2-0

VIDEO România - Moldova 2-1. Vali Lazăr a înscris golul victoriei, pe final de meci

captura lazar

VIDEO Barcelona - Villarreal 3-1. Catalanii, la un pas de finala Cupei Regelui. Penalty ratat de Neymar

barcelona villarreal

VIDEO România - Sioni Bolnisi 1-0. "Tricolorii" obţin prima victorie în Antalya, prin golul lui Dumitraş

captura bucurie dumitras

VIDEO Bilbao - Barça 2-5. Goluri pentru toți atacanții catalanilor. Oaspeții au ajuns la un punct de Real

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

Fanii lui Tottenham, după ce l-au văzut din nou titular pe Radu Drăgușin: ”Nemernicul a avut la dispoziție jumătate de sezon”

radu

Ce nebunie: cea mai titrată echipă din Europa vrea un jucător din SuperLigă! Prețul: 8.000.000 €

albion-rrahmani

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Video Rapid - FCSB 2-0. Giuleștenii au...

rapid fcsb

Știri

VIDEO Steaua - NK Maribor 0-0. Joc bun pentru elevii lui Gâlcă! Niță a avut două intervenții formidabile

Maribor Steaua

VIDEO Juventus - Milan 3-1. A şasea victorie consecutivă în faţa rossonerilor

tevez

VIDEO România - Bulgaria 0-0. Silviu Lung jr. a fost cel mai bun tricolor. Mihai Pintilii a fost integralist

rom bulgaria

VIDEO Atletico - Real 4-0. "Galacticii", executaţi pe Vicente Calderon. Gazdele, la patru puncte de lider

atletico

VIDEO Steaua - Sparta Praga 3-0. Campioana, la cea mai clară victorie din pregătiri. "Dublă" pentru Țucudean!

bucurie Tucudean

VIDEO Real Madrid - Sevilla 2-1. "Galacticii", la 4 puncte de Barcelona. Spectacol şi fără Cristiano Ronaldo

bucurie real-1

VIDEO Atletico - Barcelona 2-3. Catalanii, semifinaliști în Cupa Spaniei, după un retur incandescent

gol 2 neymar atletico - barcelona

VIDEO Chelsea - Liverpool 1-0. Ivanovic i-a calificat pe londonezi, care joacă a 7-a finală de Cupa Ligii Angliei

ivanovic chelsea - liverpool

VIDEO Fiorentina - AS Roma 1-1. Remiza care o ajută pe Juventus. Torinezii au un avans de șapte puncte

fiorentina roma

VIDEO Lazio - Milan 3-1. Victorie după 4 ani pentru celești contra "diavolilor"

klose gol lazio - milan 3-1

VIDEO Elche - Barça 0-6. "Duble" Neymar și Messi, în cea mai clară victorie a anului pentru catalani

barcelona goluri messi neymar pique

VIDEO Cordoba - Real Madrid 1-2. Oaspeții au fost conduși în minutul 2, dar au revenit de la 0-1!

CORDOBA REAL PENALTY

VIDEO Barcelona - Atletico 1-0. Catalanii, favoriți la calificarea în semifinalele Cupei Regelui

messi atletico

VIDEO Liverpool-Chelsea 1-1. Remiză pe Anfield, în turul semifinalelor Cupei Ligii

sterling

VIDEO Deportivo - Barça 0-4. Hat-trick Messi! Catalanii rămân la un punct de lider

deportivo - barcelona 0-4

VIDEO Getafe-Real 0-3. Cristiano, dublă, după pauză. Real, campioană de iarnă

ronaldo dubla

VIDEO Palermo - Roma 1-1. Puncte importante pierdute de capitolini în lupta la titlu

destro roma

VIDEO Steaua-Dortmund 0-1. Campioana României s-a luptat de la egal la egal cu finalista UCL din 2013

steaua dortmund2

VIDEO Elche - Barcelona 0-4. Catalanii merg în "sferturile" Cupei cu 9-0 la general

barcelona - elche cupa spaniei

VIDEO Real - Atletico 2-2. Oaspeţii vor întâlni Barça în sferturile Cupei Regelui

bucurie atletico

VIDEO Torino - Lazio 1-3. Echipa lui Ștefan Radu, în sferturile Cupei. Gazdele au terminat cu un om mai puțin

captura bucurie klose

VIDEO Saint Etienne-PSG 0-1. Campionii s-au calificat în semifinalele Cupei Ligii

zlatan

VIDEO Milan - Sassuolo 2-1. Echipa lui Inzaghi, prima calificată în sferturile de finală ale Cupei Italiei

pazzo

VIDEO Barcelona-Atletico 3-1. Tripleta ofensivă aduce prima victorie după 6 dueluri directe