Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Real Madrid - Sevilla 2-0. Ronaldo a reușit dubla și primul trofeu al sezonului merge pe Bernabeu

patru grei

VIDEO Plzen - Petrolul 1-4. Cu Mutu strălucitor, "lupii" ajung din nou în play-off-ul UEL!

bucurie petrolul in cehia

VIDEO Liberec - Astra 2-3. Bukari ne face bucurii în UEL! "Astralii", în play-off

Slovan Astra

VIDEO Petrolul - Plzen 1-1. Mutu și-a făcut datoria, dar ploieștenii au ratat victoria primind gol în prelungiri

captura gol mutu

VIDEO Aktobe - Steaua 2-2. Roș-albaștrii au marcat prin Keșeru și Prepeliță, dar au plătit pentru erorile defensive

captura bucurie steaua

VIDEO Flamurtari-Petrolul 1-3. În turul 3 preliminar al UEL urmează duelul cu Plzen, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

”Cea mai frumoasă femeie din lume”, gata să spună totul despre Ilie Năstase: ”Nu mai pot să trăiesc în minciună. E dureros”

ioana-nastase

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Qatarul trece la fapte după eșecul din Champions League: transfer de 100.000.000€ la PSG!

FRA: PSG : Nasser AL-KHELAIFI

Al-Khelaifi a răbufnit după eliminarea PSG-ului din semifinalele UEFA Champions League!

profimedia-0870853365

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Kylian Mbappe a spus-o pe față! Cine e...

profimedia-0765517328

Știri

VIDEO Petrolul - Flamurtari 2-0. Debut reușit în UEFA Europa League. Inspirația lui Lucescu jr a fost decisivă

VIDEO Dinamo - Ludogorets 2-4. Bulgarii au avut 3-0, dar roș-albii au jucat mult mai bine în partea a doua

bucurie dinamo

VIDEO Real - Atletico 4-1, după prelungiri. Conduși în minutul 90+3, "albii" câștigă al zecelea trofeu UCL

casillas trofee

VIDEO ACS Poli - Concordia 1-0. Cea mai tristă victorie pentru timișoreni, care revin în Liga 2 după un sezon!

barbut bucurie

VIDEO Gaz Metan - FC Brașov 1-1. Ambele echipe rămân în Liga 1, după ce s-au menajat pe final

Medias - Brasov

VIDEO "U" Cluj - Pandurii 0-3. Oamenii lui Grigoraș s-au desprins în repriza a doua

bucurie gol Sendroiu

VIDEO Ceahlăul - Vaslui 2-0. Gazdele și-au asigurat victoria din prima repriză

captura ceahlaul vaslui

VIDEO Astra - ACS "Poli" Timișoara 5-1. Bănățenii vor sta și la mâna rezultatelor!

Astra

VIDEO Dinamo-Săgeata 4-1. Roș-albii, siguri de locul pentru Europa. Oaspeții, șanse teoretice la salvare

bucurie lazar

VIDEO Brașov - U Cluj 0-0. Emoțiile "stegarilor" se prelungesc până la final

captura meci bv

VIDEO CFR Cluj - Gaz Metan 3-1. "Dublă" Deac şi a treia victorie consecutivă

captura meci

VIDEO Pandurii - Corona 5-0. Prima victorie acasă în 2014. "Duble" Matulevicius și Alex!

bucurie pandurii

VIDEO Sevilla - Benfica 0-0 (4-2 d.l.d.). Andaluzii câștigă dramatic UEL! Portughezii, la a 8-a finala pierdută

bucurie sevilla

VIDEO Steaua - Pandurii 2-2. Gorjenii au revenit de la 0-2 și puteau câștiga

captura gol nistor

VIDEO Corona - "U" Cluj 0-2. Oaspeții au urcat deasupra liniei retrogradării

captura gol abrudan

VIDEO ACS Poli-Ceahlăul 1-1. Două penalty-uri, trei eliminați și emoții cu retrogradarea

captura poli ceahlaul

VIDEO Viitorul-Petrolul 2-0. Trupa lui Hagi a făcut meciul sezonului. Teixeira, eliminat pentru că l-a înjurat pe Balaj

captura bucurie viitorul la final

VIDEO FC Vaslui - Oțelul 1-4. "Duble" decisive pentru Marquinhos și Henrique

captura gol antal

VIDEO Săgeata - Chiajna 4-0. Gazdele continuă să spere la salvarea de la retrogradare

captura sageata concordia

VIDEO Gaz Metan - Dinamo 1-1. Bawab a adus un punct de aur pentru gazde în minutul 90+5, la ultima fază

captura bucurie dinamo

VIDEO U Cluj - Steaua 0-1. Echipa lui Reghecampf câștigă titlul cu numărul 25!

Steaua campioana

VIDEO Pandurii - Viitorul 1-1. Punct important pentru oaspeți. Gorjenii au cinci meciuri la rând fără victorie

Pandurii - Viitorul

VIDEO FC Brașov - Corona Brașov 1-0. Madeira a marcat, gazdele aproape salvate

fc brasov-2

VIDEO Valladolid-Real 1-1. Madrilenii au ratat șansa de a se apropia de Atletico și mai au șanse infime la titlu