Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Steaua-Nurnberg 1-5. Campioana a început dezastruos seria amicalelor

captura neagu gol

VIDEO Espanyol - Real 0-1. Madrilenii ajung la trei puncte de grupul fruntaș din La Liga

bucurie pepe

VIDEO Cagliari - Juventus 1-4. Record! A 11-a victorie la rând pentru liderul Seriei A

bucurie Juventus - Llorente

VIDEO Getafe - Rayo 0-1. Echipa lui Marica are înfrângeri pe linie în 2014

bucurie gol Rayo

VIDEO Atletico - Barcelona 0-0. Messi a jucat doar o repriză. Rivalele rămân la egalitate în clasament

messi captura meci

VIDEO Manchester City - West Ham 6-0. "Cetățenii", în finală. Triplă Negredo, Pantilimon fără probleme

FOTBAL: Aston Villa - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Dennis Man, OUT din lotul Parmei. Ce se întâmplă cu internaționalul român în Italia

Mp Genova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

A renunțat la sportul profesionist și a devenit ”cea mai frumoasă actriță de la Hollywood”

Screenshot 2024-04-26 at 18.36.18

Foto Dinamo ar urma să-și schimbe sigla din sezonul viitor! Cum arată noua emblemă

Screenshot 2024-03-27 at 20.36.16

La 64 de ani, Ioan Andone a dezvăluit cum îl cheamă, de fapt: ”Ce să fac?”

ioan-andone

Video Jucătorul CFR-ului l-a făcut ”praf” pe...

adrian mutu

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, după...

boboc

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună...

Video Dinamo - FC Voluntari 1-1. ”Câinii...

gnahore

Știri

VIDEO Sunderland - Man. United 2-1. Calificarea în finala Cupei Ligii Angliei se joacă pe Old Trafford

bucurie Borini

VIDEO Real Madrid-Celta 3-0. Cristiano Ronaldo a ajuns la 400 de goluri în carieră

cristiano ronaldo golul 400

VIDEO Juventus - Roma 3-0. Campioana s-a distanțat la opt puncte în frunte

gol vidal juventus roma pogba tevez

VIDEO Malaga - Atletico 0-1. Koke a marcat golul care îi duce pe madrileni la trei puncte în fața Barcelonei

koke marcator malaga atletico

VIDEO Getafe - Barcelona 2-5. Revenire spectaculoasă a catalanilor, după ce echipa lui Marica a condus cu 2-0

barcelona getafe

VIDEO Inter - AC Milan 1-0. Rodrigo Palacio a decis Derby della Madonnina

palacio inter milan

VIDEO Steaua - Astra 3-1. 4 goluri, 3 puncte, 2 eliminați

bucurie Gardos

VIDEO Viitorul - Chiajna 1-1. Echipa lui Hagi a fost mai bună, dar n-a reușit victoria

bucurie chiajna

VIDEO Corona - Ceahlăul 1-0. A doua victorie pentru gazde de la promovarea în Liga 1

bucurie coronaBV

VIDEO FC Brașov - Pandurii 3-5. Gorjenii se apropie la un singur punct de Steaua

bucurie eric

VIDEO Gaz Metan - Săgeata 1-2. Prima victorie "afară" pentru nou-promovată

bucurie Munteanu

VIDEO CFR – Botoșani 3-1. Clujenii leagă două victorii

bucurie maftei

VIDEO Petrolul - 'U' Cluj 2-0. ''Dubla'' lui Hamza a rezolvat victoria, chiar de ziua antrenorului Contra

bucurie gol petrolul

VIDEO Astra – Viitorul 2-0. Serie de 9 meciuri la rând fără eșec, înainte de Steaua

astra giurgiu karim yoda viitorul

VIDEO Dinamo - ACS Poli   4-0. Elevii lui Flavius Stoican s-au impus doar cu goluri marcate de stângaci

bucurie rotariu boubacar

VIDEO Concordia Chiajna  - FC Vaslui 0-1. Experiența, mai bună și pe teren greu

bucurie vaslui

VIDEO Pandurii - Pacos 0-0. Festival de ratări pentru gorjeni, care au terminat grupa fără victorie

pandurii-pacos

VIDEO Chelsea - Steaua 1-0. Londonezii câştigă grupa

autogol steaua

VIDEO Man. United - Șahtior Donețk 1-0. Lucescu ratează calificarea în primăvara UCL

phil jones manchester united sahtior donetk

VIDEO Astra - FC Vaslui 1-0. Presiune pe Steaua! Liderul s-a distanțat la șase puncte în fruntea Ligii 1

gol yazalde

VIDEO CFR Cluj-Săgeata 6-1! Festival de goluri

bucurie cfr

VIDEO Oțelul - Steaua 1-1. Al patrulea egal la rând pentru campioană în Liga 1

bucurie gol steaua

VIDEO Pandurii - U Cluj 3-0. "Dublă" a lui Dos Santos!

gol SHAMSIN

VIDEO Dinamo - Botoșani 1-0. Rețeta casei! Țucudean a adus victoria cu un gol superb