Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Astra - Săgeata 2-0. Budescu a fost decisiv. Florin Marin și-a prezentat demisia!

budescu captura

VIDEO Ceahlăul - Botoșani 0-0. Nemțenii n-au mai marcat acasă de 6 meciuri și tremură cu gândul la retrogradare

ceahlaul-botosani poza meci

VIDEO Concordia - Gaz Metan 1-0. Wellington a marcat din penalty

captura wellington

VIDEO Dinamo - CFR 0-3. "Câinii", fără victorie de 5 ani acasă contra clujenilor

florin costea gol cfr

VIDEO Steaua - Corona 3-0. Roș-albaștrii își pot asigura, matematic, titlul 25 etapa viitoare, pe Cluj Arena!

chipciu corona

VIDEO Viitorul - "U" Cluj 1-0. Nicolae Dică a adus victoria gazdelor cu un gol reușit în prelungirile meciului

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Qatarul trece la fapte după eșecul din Champions League: transfer de 100.000.000€ la PSG!

FRA: PSG : Nasser AL-KHELAIFI

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Kylian Mbappe a spus-o pe față! Cine e...

profimedia-0765517328

Știri

VIDEO Botoșani - Oțelul 3-1. Campionii de acum 3 ani rămân pe loc retrogradabil, cu 4 etape înainte de final

bucurie botosani

VIDEO FC Brașov - Dinamo 2-0. Ratări monumentale pentru gruparea lui Ţălnar

Brasov Dinamo

VIDEO Vaslui - Pandurii 1-0. Antal a semnat victoria unei echipe care moare în picioare

captura antal bucurie

VIDEO CFR Cluj - Concordia 1-1. Serediuc a adus un punct pentru echipa lui Marius Șumudică

bucurie Chiajna

VIDEO Săgeata - Ceahlăul 0-2. Nemțenii pun capăt seriei de 6 înfrângeri consecutive

bucurie ceahlaul

VIDEO Juventus-Benfica 0-0. În finala UEL vor juca lusitanii, în timp ce torinezii au ratat o șansă istorică

benfica bucurie

VIDEO Pandurii - ACS Timișoara 0-1. Belu a marcat golul victoriei bănățene

gol BELU

VIDEO "U" Cluj - FC Vaslui 1-0. Golul lui Max Nicu a adus victoria gazdelor, care au șanse mari de salvare

captura bucurie u cluj

VIDEO Oțelul - Săgeata 0-1. Silviu Pană a adus victoria și gălățenii tremură serios

captura bucurie sageata

VIDEO Ceahlăul - Gaz Metan 0-1. Prima victorie sub Pietricica pentru medieşeni

captura bucurie gaz metan

VIDEO Benfica - Juventus 2-1. Lusitanii au prima șansă la calificare, dar finalista se decide la Torino

RE gol garay benfica -juventus

VIDEO Real Madrid - Bayern Munchen 1-0. Elevii lui Ancelotti au prima șansă la calificarea în finală

BUN gol benzema real - bayern

VIDEO Atletico - Chelsea 0-0. Mourinho s-a închis perfect

Atletico Chelsea

VIDEO Viitorul - Steaua 0-3. Roș-albaștrii s-au distanțat la nouă puncte de Astra

bucurie gol steaua keseru

VIDEO ACS Poli - U Cluj 1-2. Max Nicu, primul gol în Liga 1

bucurie gol NICU

VIDEO Săgeata - Petrolul 2-3. Oaspeții se apropie la un punct de Astra, la capătul unui meci spectaculos

bucurie petrolul

VIDEO Botoșani - Pandurii 3-2. Gorjenii, tot mai departe de locul 4 și de Europa

pandurii - botosani

VIDEO CFR Cluj - Ceahlăul 2-0. Chanturia, la primul gol pentru gruparea din Gruia. Cadu a ratat un penalty

bucurie gol cfr

VIDEO Vaslui - Corona 8-1. Moldovenii au punctat și la golaveraj în lupta cu Dinamo pentru Europa

bucurie gol BALAUR

VIDEO Gaz Metan - Oțelul 0-2. Gălățenii au învins grație unei duble semnate de Cooper!

captura bucurie otelul-1

VIDEO Barcelona - Real Madrid 1-2. Di Maria și supersonicul Bale au adus a 19-a Cupă a Spaniei pentru "galactici"

bale di maria

VIDEO Pandurii - Săgeata 0-0. Gorjenii au cinci partide la rând acasă fără victorie!

captura meci

VIDEO U Cluj - Botoșani 2-1. Lemnaru îi duce pe ardeleni peste linia retrogradării